| GeorgeH17 a întrebat:

URGENT!!
Mi-am cumparat o tableta ca asta de aici > http://www.emag.ro/......DTLRXBBBM/

Problema este ca nu accepta SIM. Cum pot sa imi pun internet 3G?
Imi trebuie un adaptor?

3 răspunsuri:
| Lisa01 a răspuns:

Pai modemul are nevoie de un adaptor sa il poti conecta la tableta deoarece tableta nu are iesire usb. Ar trebui sa functioneze aproape orice fel de modem.

| GeorgeH17 explică:

Am un stik de la cosmote, e bun?
si cum il pun la tableta?

| Eduarrdinno a răspuns:

Da iti trebuie un stick de internet. Te uiti in manual si vezi ce stick-uri de internet suporta. Intri pe okazii sau mercador.ro si te uiti acolo ca vei gasi pana in 100 lei.