| vladlove123 a întrebat:

URgent TPU, azi am achizitionat o multifunctionala kyocera fs 1118 mfp si nu stiu cum sa scaneze cand apas butonul de kopiere daca apas butonul de scan nu face nimic decat face un beep, daca dau pe butonul senden, apas pe butonul de scan dar imi zice sa se trimita ori pe mail ori pe fax sau pe folder, dar daca dau pe folder imi cere niste usere parole eu vreau sa mi se trimita catre calculator? Cum fac.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza driverele de la multifunctional. Si pe cel de printare si pe cel de scanare!