| Alexino123 a întrebat:

Vă rog ajutati-mă! Acum cateva zile mi-am cuumparat jocul Mirror's Edge, pana aici e bine dar dupa ce l-am instalat nu imi porneste jocul, de la cerinte nu e fiindca jocul cere urmatoarele :Supported OS: Microsoft Windows® XP SP2 or Vista
Processor: 3.0 GHz or faster
Memory: 1 GB RAM or more
Graphics: DirectX® 9.0c compatible video card, Shader Model 3.0 required. Video card must have 256 MB, NVIDIA GeForce 6800 or better
Hard Drive: 8 GB free space
Sound: DirectX® 9.0c compatible sound card

Si eu am : 4 gb, placa video de 4gb, procesor 3.1 ghz

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Si cum ai vrea sa iti mearga jocul? Este compatibil doar cu XP si Vista!
Un an nou fericit va doresc!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai uitat să spui că nu ai nici Window$ XP, nici Vista.

| RaduTN a răspuns:

Ce OS ai?

| Alexino123 explică (pentru RaduTN):

| RaduTN a răspuns (pentru Alexino123):

Si cum ai vrea sa iti mearga jocul? Este compatibil doar cu XP si Vista!
Un an nou fericit va doresc!

| Alexino123 explică:

Si am win7