| pna a întrebat:

Va rog ajutati-ma rasp cu funda:nu pot adauga la fotografia de profil o fotografie la dimensiuni complete,,ma obliga sa o decupez si nu o pot decupa in totalitate,,, ma punde sa o incadrez intr-un patrat,, pana acum 2 saptamanii,nu aveam aceasta problema,mi-o incarca automat,fara sa fiu nevoit sa o decupez,am incercat sa o schimb cu alta din pozele de profil si de asemenea ma obliga sa le decupez,,, ce este de facut?, daca stiti va rog frumos ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| edit28 a răspuns:

In loc sa scrii facebook.com scrie m. facebook.com ca sa intri pe site-ul pentru telefoane. Incearca sa schimbi poza asa, vezi daca merge.

1 răspuns:
| pna explică:

Este vorba de face book