| taby21 a întrebat:

Va rog cine stie sa-mi spuna cum pot sa blochez accesul la anumite site-uri de pe pc-ul meu? eu folosesc mozilla firefox si am incercat cu setarile din control panel dar nu merge.astept raspuns cat de repede

8 răspunsuri:
| iuliancico a răspuns:

Nu ai specificat ce siteuri anume vrei sa blochezi. La Mozilla, in bara de sus Unelte-Optiuni-Securitate-bifezi ce vrei sa blochezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din fisierul hosts adaugi 127. 0. 0. 2 www.numesite.com
127. 0. 0. 2 http://nbumesite.com
toate posibilitatile...am lasat un tutorial la mine pe blog www.mirceabondar.com sau ma gaseti pe id misulet22

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am açeeasi problema vreau sa bloçhez aççesul la un joç

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa blochezi niste situri dar sunt pe google chrome

| taby21 explică:

Deci vreau sa blochez accesul la anumite site-uri, de exemplu www.xyz.com

| taby21 explică:

Nu merge, ca nu ma lasa sa salvez dupa ce scriu adresele