| Alexandra_2675 a întrebat:

Va rog frumos imi spuneti si mie. cum sa fac gold pe smallworlds? indinafara de diamante raised eyebrows ceva Hack`uri... de spart. stiti?!? va implor sa imi spuneti!

Multumesc!happy

5 răspunsuri:
| Frau a răspuns:

Exista o cale de a face gold, fara hack-uri. Se numeste tradinglaughing. Daca nu te descurci te pot invata eu, nu trebuie sa-ti dai contul unor scammeri ca Black_angel_1995. Imi poti trimite un mesaj si te invat eu happy

| Brokestarr a răspuns:

Nu este bine sa hackezi. Cel mai usor este sa faci misiuni. iti zic asta pentru ca nu trebuie sa ai incredere in nimeni. o persoana pe youtube a zis ca imi da gold daca ii trimit pe email contul meu. Ma hackat.

| Alexandra_2675 explică:

Nu merge sad

| Blak_Angel_1995 a răspuns (pentru Alexandra_2675):

Ce sa mearga? Te ajut eu? da-mi contul si te invat eu!

| lovekittycat a răspuns:

Hack-uri poti gasi pe web, dar nu ti-as sugera deoarece te baneaza de la orice ''prostioara''--->spam, hack etc..sunt mai multe moduri:traiding(adica schimbi cu cineva tokens/gold pe gold/tokens), inviti pe cineva, descarci niste lucruri de la factory sau gasesti pe cineva cu sufletul maresper ca te-am ajutat. funda?:*