| fanmichaeljackson a întrebat:

Va rog partile componente ale unui foen! cine da cel mai bun raspuns primeste funda :p!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai vrut sa scrii feon.

| fanmichaeljackson explică (pentru anonim_4396):

@Bogdan99_5417: sa stii ca acest cuvant provine din germana si se scrie asa cum l-am scris eu doar ca se pune pe o umlaut, adica asa: ö, asa ca nu mai veni tu cu romana ta, scuza-ma, de rahat ca sa ma corectezi pe mine ai inteles?, si nu mai comenta! daca nu stii sa raspunzi la intrebare foarte bine dar te rog eu nu mai comenta pentru ca ti se duce de rapa tot intelectul tau!