| Alexis7591 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cum pot sa dezinstalez SpyHunter? Nu reusesc.Am mers la panoul de control, dezinstalare si nu mi se dezinstaleaza. ajutati-ma va rog!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Opreste prima data in procese, procesul spyhunter.exe

| MskDesign a răspuns:

Mai poti folosi de asemenea un program dedicat dezinstalarilor.Eu folosesc Revo Uninstaler, care curata si fisierele ascunse care raman dupa dezinstalarea din panoul de control.Succes!

| Melcul a răspuns:

Alege Start, apoi du-te la Panoul de Control (poate fi în primul rând setările şi numai apoi Panoul de Control)
În această secţiune, apăsaţi de două ori pe Add sau programe de Remore (pentru Windows XP) / programe (pentru Windows Vista
tunci când vă sunt furnizate cu elementele, cauta semne de SpyHunter. În acest moment este găsit, apăsaţi pe SpyHunter intrare o singură dată. Veţi fi arătat Eliminare sau Modificare/Eliminare cheie sub numele de Spyhunter, astfel încât apăsaţi pe ea.
În timpul procesului de Alegeţi Uninstall selecţie.
În cele din urmă, lasă secţiunea Adăugare/eliminare programe, precum şi Panoul de Control.
Vă revizui sistemul pe Desktop pentru a asigura-te thatSpyHunter s-a dezinstalat complet şi semne de acesta, sau icoane sunt plecat. Dacă observaţi orice rămase, scoateţi-le. Aici sunt exemple de aceste icoane: spyhunterFULL.exe; SpyHunterS.exe; sau doar SpyHunter.