| renumepozitiv231 a întrebat:

as vrea sa dezinstalez java 7 update 7 dar nu stiu din ce motiv nu se dezinstaleaza din panoul de control.

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Cu ce te deranjeaza?

| renumepozitiv231 explică (pentru taken):

Pur si simplu spune ca java este in pc dar cand vreau sa ma joc minecraft nu merge.
am incercat sa descarc o alta optiune dar la sfarsitul setupului da installation failed.

| renumepozitiv231 explică (pentru taken):

Nu merge dezinstalat pur si simplu cand vreau sa-l dezinstalez nu merge.
imi spune ca se afla in pc dar cand incerc sa joc minecraft(sau alt joc ce cere java) nu imi merge.
am incercat sa descarcsi alte versiuni dar la sfarsit imi da installation failed.

| taken a răspuns (pentru renumepozitiv231):

La mine in control panel scrie Java 7 update 13.Am sa incerc sa instalez peste aceasta versiune o alta versiune.

| taken a răspuns (pentru renumepozitiv231):

Am instalat peste.Acum in control panel apare Java 7 update 25.
Da un restart la PC si incearca din nou.

| renumepozitiv231 explică (pentru taken):

Mersi taken m-ai ajutat la aceasta problema pe care o am de ceva vreme.
poftim si FUNDA.