| SICAFLORIN a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti si mie care dintre aceste laptopuri vi se pare cel mai bun, ma refer si ca pret, calitate, design. Va rog frumos ca astept raspunsuri! link :http://www.emag.ro/wishlist/8751380986

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eu aș opta pentru Lenovo.Se știe că Lenovo lucrează cu IBM=> componente de calitate(IBM este întemeietorul hard discului și producea calculatoare pentru clasa profi, care acum le face alături de producătorul chinez Lenovo). Succes

| bubulex a răspuns:

Depinde si de buget eu personal am achizitionat de curand acesta si este foarte bun http://www.emag.ro/......E3SXKBBBM/

| SICAFLORIN explică (pentru bubulex):

Si mie acest laptop mi s-a parut foarte bun la acest pret dar as vrea sa stiu cum este touchpadul... si cum se aude sunetul?

| bubulex a răspuns (pentru SICAFLORIN):

Touchpadul merge foarte bine iar sunetul este clar si destul de tare eu am conectat la el un sistem 5.1

| SICAFLORIN explică (pentru bubulex):

Nu,dar din imagini pare ca touchpadul de click dreapta stanga este pe touch... adica pare ca n-are buton pe care sa apesi cum este la alte laptopuri ....astept raspuns