| blaugranu a întrebat:

Va salut.am si eu o mica mare intrebare. vreau sa imi schimb castile de la telefon si ma gandeam ca in loc de casti pentru tel(Samsung) sa imi achizitionez un monster beats by dr.dre(modelul studio).nu sunt atat de nebun sa dau 1000 de lei pe unele originale, ci pana in 100 de lei pe cele fake.din ce am citit in stanga si in dreapta, dpdv al calitatii nu e mare diferenta pe cat e pretul.se merita sa iau fakeuri? si vreau un site de unde pot achizitiona. cerinte: sa fie modelul studio(mai putin conteaza culoarea), sa scrie pe headband "beats by dr.dre) si sa fie o replica reusita incat doar ochiul unui PRO sa isi dea seama ca e fake laughing sau daca stiti voi niste exemple de produse(sugestii gata postate) v-as fi recunoscator cu o funda mare.multumesc

1 răspuns:
| Cristi14345 a răspuns:

Frate eu am luat de aici ca si mie imi plac si mai au :http://www.tocmai.ro/......57259.html
ti le livreaza gratis