| Daniel_5468 a întrebat:

Vand aparat foto Canon PowerShot SX 10 IS, pret 700 Lei negociabil. Aparatul arata foarte bine, si merge foarte bine.

in acest pret se mai include geanta + parasolar + card 4 GB. Detalii, poze, videouri, tot ce doriti pe privat, sau la ID-ul daniel_den10.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici mai ieftin, nou si cu garantie: http://www.evomag.ro/......cte/Canon/
Ce zici?

| Daniel_5468 explică (pentru Salontanul):

Canon PowerShot SX150? Ai citit sa veizi macar ce vand?

Al meu este SX10 IS, este un superzoom. Asa ca nu are rost sa vorbesti prostii.

| Salontanul a răspuns (pentru Daniel_5468):

Scuze!