| Denis15 a întrebat:

Voi ce ati alege, Lg G3 sau Samsung galaxy s5? De ce? Argumentati! Funda pentru cea mai buna argumentare!

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

Eu as alege LG g3.
Pentru ca are un ecran QHD, este foarte elegant, camera destul de buna( cel putin la fel de buna ca s5)

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Aleg Lg G3 din simplu motiv că arată foarte bine și îmi place mult ecranul.

| Denis15 explică (pentru OnuOnulică):

Asa ma gandeam si eu, plus ca este mult mai performant!

| stlucian a răspuns:

Sincer S5 chiar daca G3 arata mai bine dpvv performante.

LG ABIA inceaca in domeniu chiar daca pune pe un telefon mule dar...raman la Samsung.Parerea mea.

Argumete gasesti si pe net dar am Samsung si raman la Samsung

| MozZatY a răspuns:

S5 din toate punctele de vedere: Benzi 4g mai multe
- display cv mai subtirel dar tot e de performanta
- camera mai buna
- multi senzori in plus ( barometer, gesture, heart rate)

Dar in principiu dintre acestea 2, orice ai alege, nu o sa iti para rau big grin