| eduardpetrolistul a întrebat:

Voiam sa intreb la smartwatch ce sa aleg intre Samsung sau Huawei?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

A avut toata Huawei Watch GT. Super super multumit mai ales de baterie

| doctorandus a răspuns:

Samsung inseamna calitate.

Huawei inseamna pret mult mai mic.

| suntserios a răspuns (pentru doctorandus):

Huawei inseamna baterie 10 zile

| VoidEternal a răspuns (pentru suntserios):

Corect. Sincer nu as purta un smartwatch pe care sa-l incarc la o zi sau doua. Mi se pare prea mare bataia de cap.

Eu am un Xiaomi Mi watch, i-am dezactivat raise to wake si bateria tine cel putin 3 saptamani.

| eduardpetrolistul explică (pentru doctorandus):

Chiar daca am telefon Xiaomi

| doctorandus a răspuns:

Si inca un lucru la care sa te gandesti: te obicei companiile chinezesti te satura de reclame (d-asta le pot vinde mult mai ieftin, pentru ca cei care fac reclama platesc pentru afisarea pe dispozitivele tale).

| eduardpetrolistul explică (pentru doctorandus):

Mă refer că mă pot bucura de toate funcțiile de la ceasul Samsung daca am telefon de Xiaomi

| doctorandus a răspuns (pentru eduardpetrolistul):

Nu stiu precis. Dar in locul lor l-as fi facut compatibil cu tot ce e Android 10 sau mai nou. Sau incepand cu Android 9.

| doctorandus a răspuns (pentru doctorandus):

Si Samsung avea obiceiul sa invadeze cu reclame, dar am inteles ca s-au pocait de asta.

| NLS a răspuns:

Huawei, desi nu am inca, dar are frate-meu Samsung si nu as arunca banii pe asa ceva. (E ok, dar bateria tine mult prea putin)

Răspuns utilizator avertizat
| Aurora99 a răspuns:

Buna! Daca vrei un smartwatch nou, ieftin si performant, eu iti propun urmatoarea oferta:
http://www.hbmag.ro/2023/11/sw115.html

| mihai5mihai a răspuns:

Samsung clar!