| Nicholasatron a întrebat:

Voua va merge facebook-ul adica puteti intra pe el? Eu nu pot nici pe telefon, laptop sau tableta si nu stiu de ce. Ce pot face si care este problema? Internetul meu merge perfect dar facebook-ul nu merge.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu am avut probleme cu el de foarte mult timp.Problema e la tine.Scoate routerul din priza 10-15 secunde baga-l iar si asteapta cam un minut sa se restarteze. Apoi incearca sa intri iar.

| RAY a răspuns:

Problema e ca pagina ta poate consuma mult ai multi amici cu video etc vezi versiunea mobil fb

| atlasscolar a răspuns:

Poate esti blocat. Incearca sa-ti faci alt cont. Funda?

| Matei169 a răspuns:

Incearca sa iti restartezi routerul, pentru la toata lumea merge fara probleme

| Nicholasatron explică (pentru Matei169):

Am facut asta. Dar bine ca mi-ai spus ca tie iti merge.