| Psychofuckingsocial a întrebat:

Vreau o subtitrare La lord of the rings : two towers da sa fie buna ca unele merg prea in fata cu scrisu altele` etc. DAU FUNDA! Primu rasp cel mai bun. si care mere >>::

2 răspunsuri:
| larousee a răspuns:

Ca sa vezi ce gen de subtitrare iti trebuie pentru orice film, uite`te la terminatiile de dupa numele filmului, de exemplu DVD RIP, AXXO. daca ma intelegi

| Lady.Love a răspuns:

Aici ai mai multe. Singura solutie este sa le incerci pe rand, incepe cu cele care au mai multe voturi pentru ca trebuie sa fie mai bune. Ti-as spune eu care merge, dar nu am filmul.
http://subtitrari.regielive.ro/......-1919.html
Sper ca te-am putut ajuta!