| rappa a întrebat:

Vreau sa adaug un gadget la mine pe blog(adica ...blogspot.com) si nu stiu cum.imi da aici Copiaţi şi lipiţi secvenţa HTML de mai jos pentru a include acest dispozitiv în pagina dvs. Web si imi apare mai jos un cod, dar nu stiu unde trebuie sa-l pun, daca ma poate cineva ajuta, un scurt timp, v-as fi recunoscator.multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Mergi la "Design", apasa pe "Adaugati un obiect gadget", alegi "HTML/Java Script" si acolo copiezi codul respectiv.Asa am pus eu ceasul:http://blogul-lu-iulian.blogspot.com/

Răspuns utilizator avertizat