| Anonim_3057 a întrebat:

Buna TPU.Ma poate ajuta cineva si pe mine.La pagina mea de hi5 vreau ca aspect sa am o poza cu mine si nu stiu cum.Imi poate spune cineva? Va multumesc!

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Dai hi5 profilul meu si sub poza scrie undeva modifica espectul. dai clsk acolo. sus in partea dreapta scrie :creeaza un aspect pentru profil, dai click acolo. pui l prima casuta din partea stanga poza cu tine si dupa vezi ca in josul casutei unde ti-ai pus poza iti apare un fel de sageata albastra si dai click acolobig grin mai jos de acea casuta selecteaza "defilare" si "in jos" happy dai un nume, salvezi aspectul si-l gasesti la aspecte create de minebig grin succes!

| Jello a răspuns:

Http://learn.mozku.com/......entru-hi5/

vezi aicii ^^

iti explica :D

| Alecssandra_8257 a răspuns:

Poi ca sa-ti faci trebuie. sa-ti creezi un aspect pentru. profil uite id meu si iti spun cum se creaza : id : ingeras. mik24