| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa dau in judecata pe cineva si am nevoie de probe. Probele ar fi o conversatie pe mess de acum 2 ani si niste mesaje pe facebook. Din pacate, negandidu-ma ca se va ajunge aici, mi-am schimbat intre timp id-ul si am uitat parola celui vechi, iar mesajele de pe facebook le-am sters. Intrebarea mea este: poate politia sa imi recupereze parola id-ului si mesajele pe care le-am sters de pe facebook? Desigur, cu ajutorul specialistilor in IT. Sau pot sa apelez la compania Facebook, pentru ca banuiesc ca au si ei o arhiva indiferent de ce stergem noi, utilizatorii? Si daca aflu parola la vechiul id, dar era setat sa se stearga fiecare conversatie de fiecare data dupa ce ieseam dupa el, se poate recupera apeland la compania Yahoo?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Daca nu ai avut activat "history", cam greu. Mesajele nu se pastreaza!

| Neagu_Tib_1993 a răspuns:

Eu cred ca poti sa recuperezi tot daca te ajuta Facebook si Yahoohappy