| Mariuszee a întrebat:

Vreau sa descarc un videoclip de pe un site (un episod dintr un serial ) pe telefon însă acel site nu are disponibila opțiunea de download.Cum pot descarca videoclipul? Exista vreo aplicație de înregistrare ecran sau știți voi alta soluție?

8 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Ce site?

| Legion7X a răspuns:

Ce site? Ce serial?

| Mariuszee explică (pentru Legion7X):

Dailmotion

| Legion7X a răspuns (pentru Mariuszee):

Spune-mi serialul poate te ajut eu cu descărcarea stiu siteuri foarte bune.

| Mariuszee explică (pentru Legion7X):

Colorina se numește serialul. Și vreau sa descarc episodul 1 (capitulo 1) pentru a-l posta pe Youtube

| Legion7X a răspuns (pentru Mariuszee):

VDD - Video Dailymotion Downloader îl găsești pe Magazin PlayPlay
Este un serial foarte greu găsit și de descărcat fiind spaniol.

Nu trebuie decât să intri pe Dailymotion și să copiezi URL la video apoi îl pastezi în aplicație trebuie să-ți apară ca în imaginea de jos opțiunile

https://i.imgur.com/OEOWnXD.png

| Evelinmariaa a răspuns:

Poti copia linkul de pe YouTube dupa care sa il introduci in aplicația mp3juices.cc de unde ti se descarca

| Mariuszee explică (pentru Evelinmariaa):

Pai ok dar nu de pe Youtube vreau sa descarc episodul ci de pe un site, dailmotion