| WalterWhite a întrebat:

Vreau sa fac un cd cu muzica care sa mearga pe o combina Sony, ce trebuie sa aleg la Nero audio cd, mp3 cd, wma cd. funda

Răspuns Câştigător
| vigome a răspuns:

Daca combina citeste cd format MP3, inseamna ca poti face atit cd audio cit si mp3, daca nu are mp3 trebuia sa faci cd audio. Deci concluzia, daca pe combina scrie mp3, poti face atit cd mp3 cit si audio. Daca nu, fa cd audio.

5 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Make audio CD

| dnxbv a răspuns:

Nero -> Audio -> Make Audio CD (asta in nero 6, cel putin). Principiul e acelasi!
Bafta!

| AlexandraaaaPopescu31 a răspuns:

Clar MP3

| Dummy_6680 a răspuns:

Combinele Sony nu citesc cd'uri facute doar cd originale (cumparate)

| WalterWhite explică (pentru Dummy_6680):

Ce filme ai, am bagat cd facut cu nero pe 3 combine Sony diferite si a mers perfect.