| cinderellaindreams a întrebat:

Vreau sa fac un proiect pentru scoala insa vreau sa fie pe orizontala.Ce program de editare imi recomandati? FUNDOI!

Răspuns Câştigător
| Master1ro a răspuns:

Iti recomand sa folosesti pachetul Microsoft Office.
Daca ai mai multe imagini si foarte putin text foloseste Power Point din acel pachet, insa daca ai viceversa foloseste Word.

4 răspunsuri:
| cristina6713 a răspuns:

In Microsoft Power Point.

| Kumar a răspuns:

Salut. Foloseste Microsoft Word, editii din 2003 in coace. Intri in Microsoft Word, si faci asa.
Click pe View(Sus in stanga) -> Apoi click pe Web Layout. Apoi iti intoarce pagina invers. Sper sa te fi ajutat, bafta.

| cinderellaindreams explică (pentru Kumar):

Iti multumesc pentru ajutor!

| OlRo a răspuns:

In Microsoft Power Point