| TicTacZero a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou si vreau sa aleg intre Allview P4 Life, Allview V1 Viper E si Evolio Neos. Cel mai mult as vrea Allview P4 Life pentru ca are pregatit update la Android Lollipop 5.
Daca aveti Evolio Neos sau Allview Viper E va rog sa-mi spuneti daca stiti ceva de update si cum ruleaza telefonul, cum merge bateria et, la fel si despre Allview P4 Life. La Allview P4 Life as dori 2, 3 poze cu camera telefonului ca sa vad cat de clare sunt pozele si va rog sa-mi spuneti cum este capacul extra albastru? Am inteles ca e un albastru urat. O poza cu el ar ajuta foarte mult.

Răspuns Câştigător
| lBroken69 a răspuns:

Eu aş alege V1 Viper E.
Are cameră foto mai bună ca P4 Life.Are şi cameră frontală. Memeorie mai mare, are 8 GB.
Rulează foarte bine telefonul, şi eu am avut.Preţul său este chiar rezonabil, ţi-l recomand cu încredere.

1 răspuns: