| popescudorinel a întrebat:

Vreau sa imi cumpar urmatorul laptop Laptop Sony Vaio E1711X1E i7-3612QM 750GB 8GB HD7650M 2GB WIN7, dar este notebook ....se poate sa am probleme la jocuri ceva? fundahappy

4 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Cu un procesor de ultima generatie i7 8 GB memorie RAM si o placa video buna nu o sa ai probleme in jocuri.

| Vasy0105 a răspuns:

Nu o sa ai probleme la jocuri doar ca laptop-urile nu sunt pra indicate pentru jocuri funda?

| popescudorinel explică:

Pai daca laptoprile nu sunt indicate la jocuri ...atunci de notebook `u ri ce sa zic? ....ma intereseaza daca la acest notebook pot sa fac ce fac si cu un laptop?

| George_Ichim_1994 a răspuns:

De ce nu sunt indicate leptopurile pentru jocuri?