| comet a întrebat:

Vreau sa imi iau iau/fac un paysafecard. Am 15 ani si ma intreb daca pot sa imi fac de la varsta asta si sa bag bani pe el sau trebuie sa am 18 ani?

4 răspunsuri:
| TheBlueDragon a răspuns:

Daca ai relatii poti face orice!
Daca nu, nu poti face orice!

| ghemarius09 a răspuns:

Nu neaparat daca ai multe cunostinte.
daca stii multe lucruri despre el merge sa iti faci!

| Catelush111 a răspuns:

Daca ai incredere in cineva din rudele sau familia ta poti sa-l inregistrezi pe ei, si sa te folosesti tu de el!
Funda please!

| lokiretard123 a răspuns:

straight face Un cont de PaySafeCard se face gratuit pe site-ul lor.
Nu conteaza varsta, adica desigur trebuie sa pui ca ai minim 18 ani.
Dar te poti duce si singur la PayPoint sa-ti iei o Paysafe, nu-ti trebuie cunostinte superioare sa ceri o paysafe de 25 ( 5 euro ); 50 ( 10 euro ); 100 ( ~20 euro ); 300 ( 70-75 euro )