| xjustfearless a întrebat:

Vreau sa imi iau samsung corby. Touch-screenul merge bine? Daca il scap pe jos, am sanse sa mai mearga touch-screenul? Mai dati-mi detalii despre el. Multumesc anticipat

10 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

E ok telefonul, raport calitate-pret, si eu intentionez sa mi-l iau. A primit review-uri pozitive. Camera nu e extraordinara(2. 0 Mp) dar eu sunt de principiul ca pozele importante le faci cu un aparat dedicat, nu cu telefonul. Daca esti din Buc poti vedea si butona telefonul la Orange Concept Store, pe Calea Victoriei, langa Mag Muzica.happy

| laptopnews a răspuns:

E f ok telefonul dpdv al raportului calitate-pret. si eu vreau sa mi-l iau. Camera e mai slabuta doar 2. 0 Mp dar eu sunt de principiul ca pozele importante se fac cu un aparat dedicat, nu cu telefonulhappy Daca esti din Buc, poti vedea si butona in voie telefonul la Orange Concept Store pe Calea Victoriei, langa Mag Muzicahappy

| valy a răspuns:

Ai sanse ca ecanul tau performant odata scapat jos... miile de culori pe care le are s-ar putea sa fie 1albastru sau negruwinkingasa ca trebuie sa ai grija. un nokia 1100 poti sa il scapi si de la 10 etaje si ii iese bateria. ii pui inapoi si mere... dar cu asta ai incurcato chiar si de la 1 metruwinking

| SimonaMrr a răspuns:

Pritena mea mi. a scapat Corby. ul pe jos, si in afara faptului ca i-a zburat carcasa, i-a iesit si baterie, insa touch-screenul nu a patsit nimic.winking

| deffect a răspuns:

Pai cu telefoanele astea trebuie sa fii atent/a.Nu e ca orice alt telefon.

| MonicutZZa a răspuns:

Am eu Corby. E foarte bun, touch-screenul merge mai bine decat la vechiul meu telefon, l-am scapat de cel putin 4 ori dar nu a patit nimic. E foarte bun, mai ales camera, pkus ca are 8 GB memorie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai merge, deoarece are placa de rezerza in spatele ecranului tacti de 0, 3cm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu acest telefon de cateva zile este un telefon foarte dragut si vesel ii merge foarte bine toutch screenul si exact asa cuma zis deffect trebuia sa ai grija cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iatil merge bine touchscreenul da merge daca il scapi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa imi iau un Samsung corby touch.Are card de memorie inclus? Sau doar spatiu pentru acesta?