| TheRock2210 a întrebat:

Vreau sa imi instalez Windows 10 dar nu sunt sigur daca trebuie sa salvez tot ce am eu acum pe calculator ( poze, jocuri, muzica etc. ) sau daca o sa fie acolo si dupa ce fac upgrade-ul. Cine ma poate ajuta?

3 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

Trebuie sa salvezi to inainte de instalare. Daca nu, vei pierde toate datele. (http://www.7tutoriale.ro/cum-instaleaza-windows-10)

| Rebecca123 a răspuns:

Pozele si programele le poti pune pe un stick. Dupa ce reinstalezi un windows, nu mai ai nimic pe el.Trebuie tu sa reinstalezi programele.Tot ce ai nevoie le salvezi pe un stick si dupa le salvezi din nou in pc.

| TheRock2210 explică (pentru Rebecca123):

Pai am de salvat in jur de 500 GB.