| Antonia90 a întrebat:

happy
Ce telefoane Nokia bune stiti?
Adica sa aiba de toate(bluetooth, sa-i pot pune card de memorie, bateria sa tina mai mult, si sa arate bine)!
O seara faina! happy

Răspuns Câştigător
| FashionDiva a răspuns:

Poti citi aici http://reviews.mozku.com/categorie-review/reviews-telefoane/telefoane-nokia despre cateva modele de Nokia, eu iti recomand E71.

6 răspunsuri:
| Domyno a răspuns:

Nokia 5800 Xpress Music asta daca iti plac cele cu touchscreen si te tin buzunarelewinking

| Denysuk_3788 a răspuns:

Eu am avut Xpress Music 5800 si l-am schimbat. Ti-l recomand.Crede-ma,stiu ce spun din proprie experienta. Daca dispui de banii necesari, desigur big grin O zi buna happy

| Minty a răspuns:

Nokia 3600 slide:
http://www.prepaymania.co.uk/......orange.jpg

(din asta am si eu si nu mi-a facut probleme niciodata)

| eu.;] a răspuns:

Nokia 7373 thinking
Nokia 6500 classica &slide
astea arata ff bine si au de toate:]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6700 slide

| ThePrincessOfTheDark a răspuns:

Iti recomand ku990i! da daca vrei samsung e foarte bun s5230