| noName_8681 a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film prin BS Player si subtitrarea nu merge bine, "e inainte" ca sa zic asa... ce sa fac? cum sa modific?

Răspuns Câştigător
| Lary23 a răspuns:

Tii apasat ctrl si sageata stanga sau dreapta! depinde cum e subtitrarea! zicea ca e inainte, apesi sageata stangawinking bafta!

4 răspunsuri:
| xD a răspuns:

Pentru a ajusta subtitrarea foloseste
Ctrl + [sageata din dreapta]

| StevieGerrard a răspuns:

Schimba subtitrarea. Cauta subtitrarea cu numele celui care a pus filmu' pe net.
Exp: "The Tournament {2009} DVDRIP. Jaybob". Daca in numele filmului apare Jaybob, atunci cauti o subtitrare care sa contina acelasi nume si acelasi format (DVDRIP in cazul de fata).

| PataOarbă a răspuns:

SubtitleEditor > http://www.nikse.dk/se/. Nu l-am mai folosit nici eu de mult timp, dar o sa te descurci. Tot ce iti pot spune este ca e foarte bun programul.

| alex_4764 a răspuns:

Daca merge inainte inseamna ca nu ii subtritrarea originala da poti sa dain inapoi cu goom player da trebuie downloadatwinkingsi goom poti da subtr. inainte sau inapoi