| WorldAtWar3 a întrebat:

Am copiat un film + subtitrarea pe CD ca să ma uit cu el la DVD player, filmul merge dar subtitrarea nu. Ce trebuie să fac?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| florin752010 a răspuns:

Redenumesti subtitrarea. Dai "rename" la subtitrare : o denumesti la fel ca si filmul, exact litera cu litera, dar cu terminatia.sfx sau.srt. Atat. Merge 100%.

| florin752010 a răspuns:

Utilizatorul ChioruL87 va primi BAN pentru SPAM. Multumim pentru timpul acordat acestui site. La revedere.

| Dorin_8007 a răspuns:

Dvd-ul nu citeste acel tip de subtitrare sau nu o gaseste si trebuie sa i-o dai tu de undeva din setari.

| AdySnaP a răspuns:

Trebuie sa il vezi prin VLC se pune usor subtritrartea

| dragos072009 a răspuns:

Poti folosi si BS.Player