| Digital112 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un smartphone sa aiba sistem android sa tina bateria 4zile+(daca il butonez macar 2-4 ore pe zi sa tina minim 3 zile bateria ) sa aiba wi-fi si sa fie bunicel dar sa nu treaca de 700lei neaparat sa fie cu tauch screen

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| spike404 a răspuns:

1. iPhone 3G nu are android.
2. Mai strange ceva banuti.
3. Nu te astepta ca bateria sa iti duca mai mult de 6 ore de wi-fi(atat imi duce mie)+ca telefoanele cu touchscreen nu au autonomia mai mare de 3 zile(gandeste-te ca ecranul e imens in comparatie cu lelefoanele non-touchscreen).
4. Iti recomand HTC (hero sau wildfire) sistemul de operare e mult mai stabil.

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone, 3g

| Kolarov2 a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy Ace sau Lg optimus black. Dar intra pe www.telefonultau.eu o sa gasesti tot ce vrei