| Punctulets a întrebat:

Vreau sa-mi fac scrisu`la mess in multe culori! Und `daU?

Răspuns Câştigător
| Mirco a răspuns:

Intri pe mess si dai ctrl+shift+p si acolo dai la appearance( in stanga) dai change fonts acolo iti alegi culoare si fontul si dupa dai ok apply si iar ok si gata bafta

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost

| MaiiaAna a răspuns:

Daca dai la T-ul acela, iti va aparea scrisul multicolor doar la o singura persoana (cred), si va trebui sa dai la fiecare daca vrei la toate.

Pentru o singura culoare care sa apara toti cei cu care vei vorbi, intri la Yahoo! > MessengeR > Preferences > Appearence > Change font & color

big grinhappy

| D0i0n33 a răspuns:

Pai deschizi o pagina de mess cu o adresa, dai la T care apare acolo langa BUZZ,. dupa aia pe paleta de culori si la COLOR EFECTSwinkingwinking
sper ca te-am ajutat
Pa pahee hee