| So0uNd77 a întrebat:

Vreau sa-mi iau acest laptop dar are ca sistem de operare linux si eu as vrea sa il schimb cu windows 7 si din cate am inteles e cam greu sa faci acest schimb intre linux si win 7.Va rog dati-mi raspuns sa-mi iau acest laptop pot dupa sa reinstalez win 7 pe el :) sau nu? plss dau funda http://www.cel.ro/......-gf610m-l/

3 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Nu e greu deloc, formatez partitia pe care e instalat distributia de Linux si pui Windows. Simplu ca buna ziua.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu? bagi cd cu windows si dai format si gata.

| flyer90 a răspuns:

Nu e nici diferenta daca ai linux sau daca nu aveai nimic pe hard, instalare merge exact la fel