| Dazzle a întrebat:

Vreau sa-mi iau un laptop nou. Spuneti-mi si mie un laptop care sa coste maxim 14 mil si sa mearga jocurile f bine. happy

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
La 1400 lei nu poti avea si procesor bun si placa video buna. De ce nu-ti iei tu PC pentru jocuri, si laptop doar pentru mobilitate?
Nu exista ieftin si foarte bun pe lume. happy
Bafta

| filipm2001 a răspuns:

Cam mic bugetul pentru un laptop brici. Orienteaza-te la primele doua din lista asta: http://goo.gl/7X7kG.
Au procesoare doual core si 2GB RAM.
Succes;)

| VladimirPutin a răspuns:

Nu prea există până în 14 milioane ca să-ți meargă jocuri apărute anul ăsta

| Fanatic a răspuns:

Tu cred ca glumesti, cu 1400 lei abia iti iei unul sh si nici pe ala nu o sa iti mearga jocurile f.bine

| alexpaul1986 a răspuns:

Msi de la eMAG, 4 gb rami ala e super ca pret /calitate

| Dazzle explică:

Eu nu vreau sa ma joc gta 4 la rezolutie maxima... am vazut pe eMAG pala video de 512 HD, si 2gb rami ce nu e destul de bun?