| AndreyBlackJack a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon Gigabyte Gsmart G1317D si as dori sa stiu cat de tare se aude difuzorul. Am mai avut un Samsung galaxy 5 si se auzea destul de tare, dar asta nu mai conteaza.

Răspuns Câştigător
| ralukutza123456789 a răspuns:

Pai eu am tel de caare vrei sa iti iei si are un volum mare adica mai cava ca un iphone. funda?

| AlcatrazOne a răspuns (pentru ralukutza123456789):

Cat de bine merge telefonul ca vreau si eu sa imi cumpar acelasi model, adica touch-ul cat de bine merge si am auzit ca dupa un timp se incinge si se stinge asa e?

| ralukutza123456789 a răspuns (pentru AlcatrazOne):

Pai da e adevarat ca se incinge si se stinge dar doar daca este lovit sau trantit de vreo cinci ori dar sa stii ca in rest toate le are perfecte! Ai incredere eu inca il mai am si merge foarte bine de 6 ani!