| AnonymusY a întrebat:

Vreau sa-mi iau un touchscreen cu android daca se poate si de calitate dar nu mai mult de 350 de lei.Ce imi recomandati avand in vedere ca nu vreau sa-mi iau un abonament?

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

Buna.
Nu se spune touchscreen cu android, de unde ai scos prostia asta?
In fine scuze, se spune telefon cu android, de calitate sunt doar 1400-2600 de lei, pentru 350 de lei poti sa iei un telefon obisnuit, telefoanele cu android asa mai proaste ssunt 400-1000 de lei. Funda?