| Fast92 a întrebat:

Vreau sa-mi reformatez pc si am 12 gb de muzica care nu as vrea sa o pierd... unde as putea sa o salvez? stiti vreun site care ma lasa sa uploadez?

3 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Pe un memory stick. sau, ma rog, pe mai multe daca nu vrei sa iti iei unul atat de mare.

| OnlyOlly a răspuns:

Salut, pai uite cum sta treaba poti reformata numai anumite partitii. Alegi tu ce partitii sa le reformatezi atunci cand ti se instaleaza windowsul. Spre exemplu daca ai muzica pe partitia "A" poti reformata celelalte partitii adica "B, C, D"

| Dragos_Cristache_1996 a răspuns:

Salut! Poti sa iti faci un cont pe www.3owl.com (un site de hosting cu spatiu nelimitat) si poti pune toata muzica ta prin FTP pe acel cont. Este destul de greu daca nu ai mai lucrat cu FTP pana acum. Varianta mai usoara ar fi sa pui toata muzica pe DVD-uri (ar fi doar 3 DVD-uri pentru 12 GB de muzica).