| ValentinBogdan a întrebat:

Vreau sa scot un referat dar imprimanta scoate doar cu culoare albastra. De ce?
P.S. : Cartusul negru e plin

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai si daca e plin care e problema! Are duze infundate, e uscat, sau rezistentele de preancalzire duse! Da-i un "clean print cartridge", sau doua, sau trei, pana isi da drumul. Daca nu...alt cartus!

| stlucian a răspuns:

Pe fila "Vizualizare", în grupul "Color/tonuri de gri", faceți clic pe "Doar alb și negru", in Microsoft Office

| LucianP a răspuns:

Salut.Fii atent sa nu fie de la setari sa imprime cu albastru. alta problema nu ar trebui sa fie daca zici ca cel negru e plin.

| Th3GreeNDolaR a răspuns:

Posibil sa se fi stricat imprimanta