| oceanfreshair a întrebat:

Am o problema cu imprimanta...de fapt cu tusul colorat.Deci,cartusul e plin doar ca atunci cand vreau sa imi scot la imprimanta ceva imi iese alb in locurile unde trebuia sa iasa colorat si negru acolo unde e negru...ma puteti ajuta va rog? P. S:imprimanta e HP PSC 1200...va rog mult sa ma ajutati dau funda!

Răspuns Câştigător
| axeldavid a răspuns:

Poate s-a uscat culoarea la capatul cartusului curatal cu un burete fin umed

| oceanfreshair explică (pentru axeldavid):

Buna! MS de sfat.am incercat dar tot nu merge. oare ce are?cryingcrying

| axeldavid a răspuns (pentru oceanfreshair):

A fost reincarcat

| oceanfreshair explică (pentru axeldavid):

P.S:am doua cartusuri de tus colorat si nici unul nu merge desi sunt pline amandoua

| axeldavid a răspuns (pentru oceanfreshair):

Sunt noi sau au fost reincarcate.cartusele HP expira dupa 2 ani

5 răspunsuri:
| colombo1 a răspuns:

Scoate cartusul si sufla spre partea pe unde iasa tusul 1 minut sau pune cartusul deasupra unei oale din care iese abur pentru cateva secunde.e posibil sa se fi uscat in capat