| DutuLike a întrebat:

Vreau sa stiu ce parere aveti despre Android Jelly Bean la telefoane.Merg bine jocurile pe el? Vreau sa imi iau un telefon si nu stiu daca acest sistem de operare este bun.

2 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Da, e foarte bun. Acel Android il am eu pe tableta si pot sa iti spun cu mare incredere ca toate jocurile (absolut toate) merg ca apa. Nici urma de sacadare.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Da, jocurile merg foarte bine. Dar să știi că există mici-mici diferențe între versiunile de Jelly Bean. De la versiunea 4.1.0 până la versiunea 4.3.5 (sau câte mai sunt) s-au mai adăugat câteva caracteristici sesizabile și/sau insesizabile, dar de asemenea s-a mai schimbat un pic și UI, dar nu foarte tare. Însă nu este cel mai bun android de pe piață, este al doilea cel mai bun, primul fiind android 4.4 KitKat și versiunile următoare ale sale.