| dolyan a întrebat:

Vreau sa trec de pe windows 7 home basic, pe black ultimate, dar inainte spuneti-mi, mai merg chestiile care le faceam noi cu celelalte windows-uri cu cd-uri "facute in casa"? nu as vrea sa am probleme cu garantia computer-ului, cu update-urile si toate cele...multumesc

Răspuns Câştigător
| costyvas a răspuns:

Salut. am cateva intrebari: 1. Sistemul tau este brand sau asamblat? 2. Windows'ul a venit preinstalat si e cu licenta(din magazin) 3. Ai deja kitul pentru instalarea de Windows 7 Ultimate(nu exista black ultimate ca si varianta oficiala de la Microsoft, poate ai gasit ceva modificat de niste pasionati de Windows)? In primul rand, NU pierzi garantia nici la un sistem brand si nici la unul asamblat daca schimbi sistemul de operare. Ai grija ce Windows 7 Ultimate iti instalezi - recomand ceva standard(ultimate e oricum cel mai complet) si nu are rost sa te complici cu chestii la care au lucrat niste terti programatori. Bafta!

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai cheama pe cineva cu experienta in domeniu sa ti-l instaleze.iti recomand sa nu instalezi nimic tu de capul tau!sad