| Fara a întrebat:

Vreau si eu un program de taiat un videoclip! ( videoclip nu melodie ) si nu windows movie maker ca nu merge... am facut cu ala videoclipul dar e melodia prea lunga si vreau sa tai din video unde e melodia fara imagini. si nu vreau s a ma mai chinui odata sa fac videoclipul cu melodia taiata ca mi-a luat sa fac 2 zile ala... va rog ajutati-ma dau funda si ce vreti voi numai ajutati-ma!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca asta: http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-Video-Dub.htm. Este complet gratis, iar la prima pornire, iti va arata ce sa faci. Sper ca am fost de folos