| frumusikaubita_7133 a întrebat:

Vreau si eu un program GRATIS de facut videoclipuri...Imi recomandati si mie ceva?happy

18 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Avidemux.

| M4RK a răspuns:

Windows movie maker e cel mai gratis laughing il ai in calculator-start-programs-windows movie maker

| agent003 a răspuns:

Windows movie maker

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Ai deja unul in calculatorul tau, deci e gratis.Se downloadeaza impreuna cu windowsul, se numeste movie maker si il gasesti in program files. Poti pune efecte, poti sa pui si scris, sa decupezi videouri, sa le unesti etc etc! Distractie placuta tongue

| Giuly_3112 a răspuns:

Movie maker trebuie sa il ai si in calculator happy

| -=AleCS=- a răspuns:

Buna... exista program de facut video-uri... efecte, taiat, adougat tot duiumul laughing se numeste Sony Vegas... bafta

| Alina_5575 a răspuns:

Eu pentru slide`uri folosesc picasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in striptease! si te si platesc.bani grei... tu alegi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cu recomandarea e cam greu...ca fiecare fol cu c s. a obisnuit...chiar daca e bun sau nu...simplu sa. tu complicat...mai bine intra pe www.idownload.ro si vezi acolo...sau daca nu t pricepi...skrie pe google ceva gen... video maker free download... f important...la orice cauti sa scrii la sfarsit "free download"...;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe google CamStudio. Sper ca e ceea ce cauti si oricum programul e gratuit ca il folosesc si eu ca sa pun filmulete pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu iti recomand sa ma contactezi pe mine personal pe id mess alyn_samuraiul2007 si iti voi spune personal dar pana atunci te pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul se numeste( muvee real )este un program simplu si usor de utilizat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intra pe id asta armany_1999 si atidau eu

| anku_4913 a răspuns:

Windows moive maker.happy

| denysyca a răspuns:

Muvve reval

| alyalexutza3 a răspuns:

Dar nu stiu cum se face cu moive maker... spuneti-mi si mie va rog