| LaYeR a întrebat:

Vreau si eu un provider bun de internet din Vrancea, zona Adjud. Mi-a expirat in sfarsit contractul cu Romtelecom si sub nici o forma nu mai fac altul. Prea mult de plata si servicii slabe, vreau un provider care sa ofere viteza de upload si download buna si pretul sa fie undeva in 50-80 lei.

2 răspunsuri:
| alexblack00 a răspuns:

UPC a aparut acuma optinuea cu 120 mega viteza de internet cea mai mare viteza in momentu de fata

| StardepTm a răspuns:

RCSRDS cea mai buna viteza tot ce vrei.iti bagi dala cu 100 M e cel mai bun si e si 60 lei.