| manu01 a întrebat:

Vreu sa cumpar un telefon si nu stiu de care tu ce ai prefera?
mersi mult
pana in 100 euro

3 răspunsuri:
| 31957319 a răspuns:

Cand cumperi ceva, sfatul meu este, sa cauti ceva ce are o istorie in spate, fie ca ii un mobil sau un automobil.
Ceva ce iti este usor de utilizat, sa aiba functiile necesare tie, nu figuri.
In general, semnal puternic, autonomia bateriei, s. a. m. d.

| Rezzo a răspuns:

Al doilea telefon din lume dupa 3GS si acum la super oferta la Orange 99 euro (dar cu abonament de 50-60 euro pe 2 ani) Iphone 3G

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Din gama Nokia, fără discuţii.
www.vodafone.ro, www.orange.ro, www.cosmote.ro, pentru oferte speciale de sărbători.
Pa, pa.