| NesCafe a întrebat:

Windows 7 Home Premium are interfata exact ca Windows 7 Ultimate?

Răspuns Câştigător
| ZethKode a răspuns:

Buna! Da, ambele windows-uri au aceeasi interfata, numai ca Win.7 Ultimate are niste functii in plus, dar daca vrei sa il folosesti acasa iti recomand Windows 7 Home Premium (pe x32 sau x64 bit). Chestia cu bits se aplica doar in functie de cati rami ai. Daca ai peste 4 gb, iti recomand sa folosesti x64 pentru a-i folosi la capacitate maxima si pentru a te bucura de viteza maxima a pc-ului tau. Cat despre interfata, se poate modifica cu diferite Teme. Bafta!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Da. Windows 7 ultimate vine cu multe functii pe care oricum nu le foloseste nimeni de acasa, dar normal ca tot omul sa vrea ultimate, ca ce mare lucru cand e piratat...

| Banica_Catalin_1999 a răspuns:

Desigur!