| мямιѕтєяισѕ a întrebat:

Windows 7 ultimate en cheie activare va rog cheia o vreau si n-o gasesc

4 răspunsuri:
| Sly a răspuns:

RemoveWAT - descarca asta si instaleaz-o. si ai rezolvat activarea windows 7 ultimate

| lVlad a răspuns:

Descarca windows loader si nu o sa iti mai gaseasca ca windowsul nu e original. o sa functioneze exact ca cel original..am si eu si nu imi apare dupa nu stiu cat timp jos windows is not genuin sau ceva de genu... windowsul e 100% original cu hacklaughing

| lVlad a răspuns:

Daca vrei iti trm eu. da-mi id tau de mess...doar ca hackul trebuie pornit chiar dupa ce ai instalat windowsul ....maxim 24 de h

| anonim555344 a răspuns:

Descarca-l de pe un sait care TPU nu m-a lasat sa-l public