| gwen4u5 a întrebat:

Zgarieturi mici pe display'ul telefonului.Singura solutie e de a schimba carcasa?

Răspuns Câştigător
| AnonymousisLegion a răspuns:

Din pacate, DA

7 răspunsuri:
| CosteaVlad a răspuns:

Da...happy Da? thinking da! peace sign... Da?! Da, singura soluţie este de a-i schimba carcasa. big grin.
Apropo, răzuieşte aici cu o monedă de 10 bani: #############. Să-mi zici ce scrie. :X

| Digital112 a răspuns:

Da

| Rayyy a răspuns:

Zgarieturile mici sunt normale, apar in mod iminent, de la tinutul in buzunar, de la contactul cu suprafetele dure...
Schimbarea ecranului este indicata atunci cand se sparte, adica atunci cand ai crapaturi.

Sper ca te-am ajutat happy

| ciuuucalaaata a răspuns:

Da.cred ca da.altceva nu ai ce sa faci.

| artifica1 a răspuns:

Este o solutie.am intrebat odata la Orange daca nu ma insel. da am scapat de tel intre timp.costa in jur de 15-20 ron.

| artifica1 a răspuns:

Gasesti ceva la Orange daca nu ma insel.costa in jur de 15-20 ron. zic ei ca e buna solutia