| Habsen a întrebat:

Ziceti-mi cele mai tari aplicatii stiute de voi pentru Nexus 7.

Fudna pentru cele mai multe(dar sa fie si tari/interesante/haioase)

1 răspuns:
| Dheutsik a răspuns:

Eu iti recomand Angry Birds, Subway Surfers, Temple run 1 si 2, Pou, 101 in 1 games, Origami, Camera 360, Candy crush saga,Logo quiz,Color flashlight,cut the rope,doodle snake,Fruit ninja, Origami tutorial, ice cream jump, jackpack joyride, lep world 1 si 2, nyan cat,aviary,instagram,te crezi gestept?,spanzuratoarea, x si o.
Si cele mai tari sunt :AgingBooth(te face batran), Fat booth(te face gras), Blad Booth(te face chel), Mix booth(pui 2 poze una cu tine si alta cu cineva si poti vedea ce fel arata daca ai avea un copil cu ea), Boothstace(iti pune mustata), si ugly booth(te face urat). Funda?