| dane95 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste programe interesante sau haioase sau dati-mi linkuri happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vizitez des acest site http://www.panalu.net/ unde gasesti multe chesti interesanre pentru cp si gratuite, super tare saitul

3 răspunsuri:
| FuckOnCocaine a răspuns:

Www.du-te.lascoala.ro
E foarte distractiv :)))

| Dimian_Andreeas_1994 a răspuns (pentru FuckOnCocaine):

Stiam eu un program gen persoana care primea linkul de la mine avea voie sa puna orice intrebare vroia fara ca ea sa stie ca tu vezi su tot tu raspunzi la intrebarea ei gen era un fil de prezicator farsa ...si acolo aflai tot ce te interesa puteai chiar si u sa ii pui intrebari era tare da nu il gasesc
care stie despre ce program vb sa m anunte si p mine :*

| Dimian_Andreeas_1994 a răspuns:

Stiam eu un program gen persoana care primea linkul de la mine avea voie sa puna orice intrebare vroia fara ca ea sa stie ca tu vezi su tot tu raspunzi la intrebarea ei gen era un fil de prezicator farsa ...si acolo aflai tot ce te interesa puteai chiar si u sa ii pui intrebari era tare da nu il gasesc